oderwij się od miasta
pooddychaj w wysokiej przestrzeni
popatrz na dachy, szczyty drzew i ptaki
zanurz w świecie sztuki
posłuchaj dobrej muzyki
odpocznij, rozwiń skrzydła
Leveloft. Jesteś w domu.

Do Twojej dyspozycji jest 80m2 niebanalnej, otwartej, jasnej, wysokiej przestrzeni, a w niej:

w pełni wyposażona
kuchnia z ekspresem
do kawy
lampy
fotograficzne
i filmowe
lekkie, mobilne
blaty i krzesła
projektor, duży ekran, flipchart, sprzęt audio
strefa relaksu, kanapy i fotele
niezwykłe widoki na drzewa i dachy starego Wrocławia

Oferujemy możliwość wynajmu całej przestrzeni. Zapewniamy współpracę w zakresie koncepcji, organizacji i promocji wydarzeń. Jesteśmy gotowi zorganizować także obsługę cateringową, oprawę muzyczną, dokumentację fotograficzną lub filmową – wszystko to we współpracy z lokalnymi twórcami, którzy świetnie czują i rozumieją klimat Leveloftu.

główne funkcje leveloft

NOCLEG
MAŁE KAMERALNE IMPREZY
PRZESTRZEŃ WARSZTATOWA
miejsce dla spotkań biznesowych i towarzyskich

Wielofunkcyjna przestrzeń Leveloftu może być z łatwością aranżowana na potrzeby szkoleń, debat, warsztatów, niedużych konferencji, a także spotkań networkingowych – śniadań czy kolacji biznesowych oraz nieformalnych imprez firmowych lub towarzyskich. To również idealne miejsce do kreatywnych narad, zespołowych burz mózgów, spotkań z klientami w inspirującym otoczeniu.

miejsce dla działań warsztatowych i kulturalnych

Jeśli organizujesz warsztaty, zajęcia, kursy lub wydarzenia kulturalne skierowane do niedużych grup, i zależy Ci na domowej atmosferze i bezpośrednim kontakcie z odbiorcami, Leveloft sprawi, że Twoje działania nabiorą charakteru, a uczestnicy będą czuli niezwykle komfortowo.

miejsce do zatrzymania się we Wrocławiu

Leveloft to unikalna, przestronna, klimatyczna, komfortowa i spokojna przestrzeń w idealnej lokalizacji, która sprawi, że pobyt we Wrocławiu (Twój lub Twoich gości) będzie niezapomniany.

SALON
duży ekran z projektorem, sprzęt audio, nagłośnienie, mobilne blaty (5 szt.), krzesła (20 szt.), dwie kanapy, 8 foteli, oświetlenie górne i boczne, lampy fotograficzne i filmowe, wentylatory, klimatyzator
ANTRESOLA
kanapa, fotele, zamykana sypialnia z dwuosobowym łóżkiem
KUCHNIA
lodówka z zamrażarką, kuchenka gazowa, zmywarka, ekspres do kawy, filtr do wody, pełne wyposażenie w akcesoria kuchenne, kawa, herbata
ŁAZIENKA
duże okno, prysznic, toaleta, umywalka, pralka, suszarka, wszystko nowe